Tarihçe

Başarı ve insan odaklı bir yapıya sahip olan GNY Yapı, 2007 yılında kurulmuş ve Jotun Boya’nın Mersin ana bayii olarak ticari hayatına başlamıştır. Boya satışının yanı sıra profesyonel uygulama hizmeti ile Mersin’in en iyi projelerinde yer almıştır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden yola çıkarak, inşaat taahhüt işlerini de geliştirip birçok inşaat kaleminde ulusal ve uluslararası alanda kendini kanıtlamış sektörün en iyi markaları ile  hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizi  değerlendirerek her yıl yükselen bir grafikle yolumuza devam etmekteyiz. Bu yolda çalışanlarımızın kişisel ve mesleki anlamda gelişimlerine katkı sağlayarak, nitelikli ve profesyonel çizgimizi bozmadan daha iyiye hep daha mükemmele doğru büyümekteyiz.GNY Yapı olarak , yaptığımız her işin arkasında durarak, satışta olduğu gibi ,satış sonrasında da kaliteli bir hizmet anlayışına sahibiz , her zaman kısa vadeli kazanç yerine uzun vadeli başarıyı hedefleriz. Bunun bir sonucu olarak müşteri portföyümüzü  her geçen yıl artırmakta  ve sadık müşteri çemberimizi genişletmekteyiz.

Hedef ve İlkelerimiz

Sürekli gelişen ve yenilikçi uygulamalarla sektörümüzde örnek olabilecek kaliteli çalışmalar yapmak, bu çalışmaları yaparken çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak, müşterilerimiz ve tedarikçilerimize optimum fayda sağlamak.Çevreye ve insana saygılı, daima güvenilir, istikrarlı , yenilikçi bir bakış açısıyla,  çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.