Norveç’te kurulan Jotun Boya, 80 yılı aşkın uluslar arası deneyimiyle, dünyanın en büyük inşaat boyaları, deniz boyaları, endüstri boyaları ve toz boyaları markalarındandır. Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında Eyfel Kulesi, Petronas Kuleleri, Burj Al Arab gibi bir çok ünlü yapı bulunmaktadır.

Sınırsız Renk Seçimi
Hayatında her anlamda özgünlüğünü ilke edinenler, yaratıcılıkta sınır tanımayan mimarlar ve boya profesyonellerinin renk sorununa son veren sistem, Jotun Multicolor Teknolojisi’dir. Multicolor teknolojisinde ilk olan ve liderliğini koruyan Jotun, sizlere sınırsız renk seçeneği sunmanın yanısıra istediğiniz rengi istediğiniz tonda 3 dakika içerisinde hazırlamaktadır. Renk Okuma Teknolojisi Multicolor teknolojisinin yanısıra istediğiniz renk numunesini, bir kumaş parçası ya da bir resmi, Jotun Multicolor Centre’a getirdiğinizde numunenin rengini spektrofotometre ile okutulup istediğiniz renk hemen üretilebilmektedir. En sevdiğiniz rengi Jotun teknolojisi ile okutup kendi tonunuzu duvarlarınıza taşıyabilirsiniz.

Tek Marka. Komple Çözüm.
Prestijli projelerin tercihi olan Jotun Boya, Multicolor Centre mağazalarıyla sunduğu kaliteli hizmet ile boyaya dair bütün ihtiyaçlarınıza komple çözüm sunmayı hedeflemektedir. Renk seçenekleri ve yüksek performanstaki ürün serisi ile yapılara estetik bir görünüm katarken çevre şartlarına karşı üstün bir koruma sunmaktadır. Böylece bakım tutum periyodları arasında geçen sürenin uzamasını sağlayarak boya uygulamasını özellikle otel, fabrika gibi sürekli çalışır haldeki işletmeler için bir yatırım haline getirmektedir. Jotun’un deneyimli ve eğitimli ekipleri her aşamada yanınızda yer alırken uygulamalar Jotun teknik ekipleri tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Bu çalışma disiplini ile Rixos Sungate, Çırağan Palace Kempinski, Varyap Meridian, Sapphire gibi bir çok prestijli projede yer alan Jotun Boya, yüksek kalitedeki ürün serisi ile uzun vadeli çözümler sunmaktadır.